Slide OSTA
NÜÜD
Slide OSTA
NÜÜD
100% ORGAANILINE TULINE KASTE Crazy Bastard on tõeline maitseelamus vürtsiarmastajatele! Säilitusainetevabade kastmete seast leiab oma lemmiku nii algaja tšillisõber kui ka kõige tulisemat maitseelamust armastav kastmegurmaan. KOOSTIS Osta E-POEST

Crazy Bastard Sauce

 • Jalapeño

 • Scotch Bonnet

 • Chipotle

 • Habanero

 • Ghost pepper

 • Trinidad Scorpion

 • Carolina Reaper

 • Värsked tšillid

 • Ainult naturaalsed koostisosad

 • Lisaaineid ei ole

 • Ei ole lisatud suhkrut

 • Kogu maitse ja kuumus

 • Iga partii on valmistatud käsitsi

 • Ahjus röstitud tšillid

 • Tehtud chilli entusiastide poolt chilli entusiastidele

OSTA KOHE!VÕTA ÜHENDUST

Miks osta Crazy Bastardsi kastmeid?

Käsitsi valmistatud

Kastmed on tehtud tõelise vürtsiarmastaja poolt hoolikalt erinevaid maitseid kombineerides.

Erakordne maitseelamus

Valikust leiab leebema ja kangema maitsega kastmeid. Vali endale sobivam ja naudi.

100% säilitusainete vaba

Piprad ja vürtsid üldiselt on sellised toredad toiduained, mis ei vaja enda kõrvale kahjulikke säilitusaineid, et mitte halvaks minna.

Säilib kuni aasta

Kastet saad muretult ikka ja jälle nautida terve aasta vältel, kartmata, et see säilivusaja ületaks.

Vürtsid hoiavad haigused eemale

Vürtsidel on imeline võime hävitada kõik kahjulikud bakterid meie kehas. Seetõttu püsivadki vürtsi täis inimesed tervemana.

Kõige tugevam pipar esindatud

Arvad, et oled proovinud kõige hullemat saadavalolevat vürtsikastet? Siis ei ole sa veel proovinud meie Carolina Reaper ja mustikate kastet! Challenge accepted?

Osta Crazy Bastardsi kastmeid e-poest

Jalapeno ja Datlid

7.80

Crazy Diego –

Jalapeno ja Datlid

Crazy Diego on see mehhiklane, kes on alati kõigi lemmik ja tõeline seltskonnahing. Parjalt mahe ja magus kastmepoiss, kes meeldib ka neile, kes muidu teravaid tšilliseid kastmeid ei armasta. Meenutab oma temperamendilt vürtsikat chutney kastet ning sobib ideaalselt erinevate burgerite ja võileibadega.

Scotch Bonnet Pipar ja Kariibi Mere Maitsed

7.80

Crazy Pedro –

Scotch Bonnet Pipar ja Kariibi Mere Maitsed

Crazy Pedro on lõunaameeriklastele kohaselt eksootiline ja lõbus mehhiklane, kellel on parajalt terav ja piprane keel. Kariibistiilis kastmepoiss meenutab Jamaica Jerk kastet ning tänu oma piprasele ja soolakale maitsebuketile sobib ideaalselt kaaslaseks erinevatele riisiroogadele.

Scotch Bonnet on maailma kõige kangema tšillipipra Carolina Reaperi väike vend. Nad pärinevad algselt samast taimest ning kasvavad peamiselt just Kariibi mere äärsetes riikides. Teravusaste Scoville skaalal on kuni 400 000 SHU.

Chipotle ja Ananass

7.80

Crazy Juan –

Chipotle ja ananass

Crazy Juan on tõeline Don Juan, kes võrgutab ka kõige tagasihoidlikumad ja kinnisemaid maitsemeeled! Parajalt kuum, seksikalt suitsune ja puuviljaselt magus kastmepoiss jääb nii meelele kui keelele veel kauaks peale esmakohtumist. Meenutab mehhiklaste „Al Pastor“ stiilis barbeque kastet, mis sobib ideaalselt grillitud sealiha ja kana kõrvale.

Habanero ja Tomatillo

7.80

Crazy Felix –

Habanero ja Tomatillo

Crazy Felix on tõeline mehhiklane – tulise temperamendiga ja parajalt hull, kuid mesimagusa keelega! Puuviljane ja tuline kastmepoiss on Crazy Bastardi originaalkaste, mille heas tasakaalus maitsebukett sobitub peaaegu kõigega.

 

Ghost Pepper ja Mango

7.80

Crazy Antonio –

Ghost pepper ja mango

Crazy Antonio on noor ja uljas Mehhiko tulesäde, kes ei püsi ka tšillipurgis paigal. Küpsed mangod annavad kastmele puuviljase ja magusa noodi, mida tasakaalustavad köömned ühes India Ghost pipraga, muutes kastmepoisi parajalt intensiivseks. Igaüks Crazy Antonioga toime ei tule, selleks peab juba natuke edasijõudnum tšillisõber olema.

Trinidad Scorpion ja Klementiin

7.80

Crazy Jose –

Trinidad Scorpion ja Klementiin

Crazy Jose on kuldses eas Mehhiko ristiisa, kes on rahuliku iseloomu ja vastupandamatu karismaga, kuid nagu öeldakse vaga vesi, sügav põhi. Pigem aeglase põlemisega kastmepoiss, kes alustab kerge tsitruse aroomiga, kuid eskaleerub korralikuks tulekahjuks, mis tuleb kustutada klaasi veega.

 

Carolina Reaper ja Mustikad

7.80

Crazy Pablo –

Carolina Reaper ja Mustikad

Crazy Pablo on see tegelane, kellega Sa tüli norida  ei taha, sest pealtnäha tagasihoidliku pealiskihi taga peitub plahvatusliku iseloomuga mehhiklane! Mõnusalt magusad mustikad ühes tšilli aroomiga peidavad kastmepoisi tõelist palet, milleks on tekitada tunne, nagu Pablo isiklikult tätoveeriks Su keelt!

Carolina Reaper on teadaolevalt kõige kangem tšillipipar maailmas! Scoville skaalal on tema tulisusaste 1,5 – 2milj SHU ning ta on ligi 400 korda kangem kui need tössid jalapenod, mida Sa kohalikust supermarketist ostad.

Superhot Reaper

15.00

Crazy Reaper –

Fermenteertid Carolina Reaper ja Creole vürtsid

Vaieldamatult kõige vürtsikam kaste Crazy Bastard kastmete valikus! Fermenteeritud Carolina Reaper tšillipipar ühes Creole vürtside ja sinepiga garanteerib tõeliselt ekstreemse maitse- ja vürtsielamuse.

Carolina Reaper on teadaolevalt kõige kangem tšillipipar maailmas! Scoville skaalal on kaste hinnanguliselt 500 000 ühikut, kuid tegu on loodusliku vürtsiga, ei mingit ekstrakti!

Sobib erinevatele roogadele vürtsi lisamiseks, kuid kastme doseerimisel tuleb ettevaalik olla!

NB! Superhot kastmeid on saadaval vaid limiteeritud koguses kunik kaupa jätkub!

Superhot FataliiSuperhot FataliiOut Of Stock

Superhot Fatalii

15.00

Crazy Fatalii –

Fatalii Tšillipipar, Kookos ja Ananass

Superhot Reaper kastme väikevend, kes ei ole küll nii terav, kuid on siiski kaks korda kangem tegelane kui ülejäänud Crazy Bastard kastmed.

Fatalii tšilli on pärit kesk Aafrikast ning sarnaneb oma vürtsiastmelt Habanero tšillipiprale, kuid omab magusat ja puuviljast järelmaitset. Kastme magusa noodi toovad veelgi enam esile ananass ja kookos, mida tasakaalustab ideaalselt Fatalii vürtsikus. Esmalt magusale maitsenüansile järgneb pikaajaline ja tsitruseline põleng.

Sobib hästi grillitud juurviljade, Lõuna-Ameerika ning Kariibi mere saarte köögiga ja jäätisega!

NB! Superhot kastmeid on saadaval vaid limiteeritud koguses kunik kaupa jätkub!

Superhot Sauces setSuperhot Sauces setOut Of Stock

Superhot Trio

35.00

Superhot Trio

Fatalii, Naga ja Carolina Reaper

Crazy Bastard Superhot Trio kooseb kolmest meie kõige vürtsikamast kastmest, kus on põhikoostiosaks fermenteeritud tšilli. Fatalii, Naga ja Carolina Reper tšillikastmed on kõik erineva karakteriga, kuid pakkuvad sarnast tulist maitseelamust.

Tähelepanu! Superhot Trio on ideaalne kingitus tõelistele tšillifännidele, kes kannatavad ka kõige vürtsikamaid maitseelamusi! Algajatele tšillisõpradele soovitame esmalt proovida meie mahedamaid kastmeid.

 

Kinkekomplekt sisaldab:
1 x Superhot Fatalii (100ml)

1 x Superhot Naga (100ml)

1 x Superhot Reaper (100ml)

 

NB! Superhot kastmed on saadaval vaid limiteeritud koguses kunik kaupa jätkub!

Superhot Naga

15.00

Crazy Naga –

Bhut Jolokia Tšillipipar 

Crazy Naga põhikoostisosa on maailmakuulus Naga tšilli – Indiast pärit vürts, mis on tuntud ka kui Bhut Jolokia. Fermenteeritud Naga tšilli mitmekülgset ja tulist maitset tasakaalustavad värske ingver, küüslauk ja madras karripulbri segu, mis annavad kastmele mõnusalt naturaalse ja happelise järelmaitse.

Crazy Naga sobib hästi riisi-, nuudli- ja karriroogade, suppide, grillitud juurviljade, ning erinevate India ja Aasia roogade maitsestamiseks.

Kohene ja tugev põletus, mis saab alguse keele otsast ning vallutab kõik maitsemeeled! Ole ettevaatlik!

NB! Superhot kastmeid on saadaval vaid limiteeritud koguses kunik kaupa jätkub!

7 Kastmepoisi Komplekt

45.00

Seitsme Kastmepoisi Komplekt

Crazy Bastard kastmepoiste komplekt kooseb seitsmest vürtsikast kastmest, alates mahedamaitselistest kastmetest, kuni tõeliselt vürtsikate maitseelamusteni välja. Igal kastmel on üks kindel tšllipipar põhikoostisaineks, mille teravust tasakaalustab magus kõrval komponent.

 

Ideaalne kingitus igale gurmaanile, kes armastab katsetada erinevate maitsete ning teravusastmetega.

 

Kolme Kastmepoisi Kinkekomplekt

21.00

Kolme Kastmepoisi Komplekt

Crazy Bastardi kastmepoiste kinkekomplekt kooseb kolmest mõnusast kastmest. Komplekti kuuluvad Chippotle & ananass, Habanero & tomatillo ning Ghost pepper & mango kastmed.

 

See on ideaalne kingitus tšillisõbrale, kes hindab mõnusais maitseid ja on nõus ise köögis eksperimenteerima erinevate maitsetega.

Kolme Kastmepoisi Terav Kinkekomplekt

21.00

Kolme Kastmepoisi Komplekt

Crazy Bastardi kastmepoiste kinkekomplekt kooseb valikust teravamatest kastmest. Komplekti kuuluvad Ghost pepper & mango, Trinidad Scorpion & clementine ja Carolina reaper & mustikad kastmed.

 

See on suurepärane kingitus tõsisemale tšillisõbrale, kes hindab teravamaid maitseelamusi.

Superhot Scorpion

15.00

Crazy Scorpion Tšillipipar 

Crazy Scorpion põhikoostisosa on terav Trinidad Scorpion tšilli mis kasvab Trinidadis ja Tobagos ning on tuntud, kui kõige pikantsema maitsega, terav tšillipipar. Fermenteeritud Scorpioni tšilli pikantsele ja tulisele maitset lisab huvitava nüansi tüümian ning Chipottle annab mõnusa suitsuse järelmaitse. Juhul, kui sa veel järelmaitset tunned pärast 375000SHU kangusega kastme proovimist 🙂

Crazy Scorpion sobib hästi suppide, grillitud juurviljade, ning erinevate India ja Aasia roogade maitsestamiseks. Samuti on hea seda lisada erinevatele liha marinaadidele.

Kohene ja tugev põletus, mis saab alguse keele otsast ning vallutab kõik maitsemeeled! Ole ettevaatlik, see on tõesti tuline kaste!

NB! Superhot kastmeid on saadaval vaid limiteeritud koguses kunik kaupa jätkub!

Kuidas teha tellimust?

 • 1. Valige kaste

  Valige üks meie seitsmest maitsvast kastmest või tellige kohe mitu erinevat.

 • 2. Lisage ostukorvi

  Lisage kaste/kastmed ja soovitud kogus ostukorvi.

 • 3. Täitke kassas vorm

  Sisestage kassas nõutavad andmed.

 • 4. Valige soovitud pakiautomaat

  Vali sulle sobilik Smartposti või Omniva pakiautomaat.

 • 5. Saage tellimus ja nautige!

  Tellimuse saate kätte 2 – 3 päeva pärast.

Tekkis küsimus?

Saada email!

info@crazybastard.ee

Helistage!

+372 518 6655

SAADA

Kus tehakse Crazy Bastardsi kastmeid?

Crazy Bastardi kastme algversioon loodi aastal 2011 tänavatoidukohta pidava Jono poolt, kes kasutas isetehtud kastet fajitade vürtsitamiseks. Pärast kaheaastast retsepti katsetamist, valmis sellest Crazy Bastardi Habanero & Tomatillo kaste, mis on võitnud mitmeid auhindu. 2013 loodi kastmele ka logo ja bränding ning toode oli müügivalmis. Suureks üllatuseks kogus kaste kiirelt populaarsust ja valikusse lisati veel kuus hoolikalt testitud maitset.

 Nüüd leiab tootevalikust oma lemmikmaitse nii suur kui väiksem vürtsisõber. Tänaseks müüakse Crazy Bastard kastmeid üle maailma ning jaemüügipoodides Saksamaal, UK-s, Belgias, Hollandis ja mujal Euroopa riikides. Eestlaste suureks rõõmuks on Crazy Bastard kastmed jõudnud nüüd ka meieni.